Korozja plotu - jak zwalczac? Ta firma ma nieco więcej dostosowywania na przednim końcu do swoich potrzeb, a wycena jest odpowiednio dostosowana.

oSupportWizard daje trzy opcje CRM, które daje pewną elastyczność – można kupić, wydzierżawić albo niech gospodarzem obsługi klienta rozwiązań / Stosunki. Interaktywne FAQ, czat, standardowe odpowiedzi na częste pytania i logiczne możliwości wyszukiwania recenzję minione interakcje sprawiają, pakiet ten niezwykle skuteczny.wycena służebności przesyłu SupportWizard ma również bardziej konfigurowalny niż niektóre funkcje, w tym także „alert eskalacji”, które mogą być dostosowane do konkretnych sytuacji, gdy osoba nadzorująca zostanie powiadomiony, jeśli sytuacja obsługi klienta przekracza pewne parametry.

Jest to jeden z droższych pakietów dostępnych, ale zamiast miesięczną opłatę płacisz opcji leasingu lub bezwarunkowego zakupu, więc ten czynnik w kosztach. Otrzymasz również spektakularne obsługę klienta i ciągłe ulepszenia i poprawki w razie potrzeby. Integracja e-mail, czat i informacji telefonicznej w jednej bazie danych jest również plus z SupportWizard.

Korozja plotu - jak zwalczac?

oBoldChat oferuje darmowe oprogramowanie CRM dla obsługi klienta internetowego czatu, które można wykorzystać w ograniczonym czasie i oferuje $ 9.95 / miesiąc i $ 39.95 / miesiąc dostosowaną wersję swojego oprogramowania CRM. Obie oferują żywo czat obsługi klienta, ale dodaje niestandardowe okna i więcej opcji na przyciskach i liczbę dostępnych powtórzeń obsługi klienta można dodać.

oCSLive oferuje najbardziej kompleksowe rozwiązanie CRM dostępne dla małych i średnich firm, z czatu, poczty elektronicznej, a zwykłymi funkcjami obsługi klienta można oczekiwać od małego biznesu rozwiązania CRM, ale z dużą ilością dodatków. CSLive oferuje również szeroki śledzenia i szafki system, serwer witryny internetowej, na której można przesyłać i przechowywania plików artykułów pomocy dla klientów, że klienci mogą być określone, że może być e-maila bezpośrednio do klientów poprzez swoich przedstawicieli.
Artykuł napisany przez: danel-hurt