Dostosowanie w dół linii będzie czasochłonne i kosztowne – jeśli masz podstawowy cel, upewnij się, że to standard w pakiecie oprogramowania CRM.

oWill pakiet oprogramowania CRM płynnie zintegrować ze wszystkimi platformami obecnie w użyciu w Twojej firmie? Jeśli trzeba będzie ponownie wprowadzić wszystkich baz danych, takich jak nazwy klienta, adresy i numery telefonów, będzie to znacznie zwiększyć ilość pieniędzy będziesz spędzać na dłuższą metę.windmar.com.pl Upewnij się, że można albo zintegrować gładko lub importować wszystkie informacje potrzebne bezbłędnie.

OIS produktu więcej niż trzeba? Rozwiązanie przedsiębiorstwo, które oferuje piętnaście funkcje, których nie potrzebujesz i nigdy nie będzie to okazja, jeśli nie będzie rozwijać się w tej niszy rynkowej. Tylko dlatego, że jest ona dostępna, nie oznacza, że ??musisz je mieć. Sprzedawanie własnych szyte czapki? Nie trzeba będzie pakiet oprogramowania CRM do śledzenia miliony dolarów zagranicznych kont sprzedaż zagraniczna.

OHSAS ten pakiet oprogramowania CRM zostały wykorzystane dla firmy rozmiaru wcześniej? Jeżeli został użyty dla firm do 10000 i masz 150.000, system może po prostu nie być w stanie utrzymać objętość danych i crash lub rozwijać usterki. Poszukaj czegoś mocniejszego z systemu wsparcia w stanie zrozumieć wielkość firmy.

Czy możesz mi zbudować pakiet oprogramowania CRM sen?

Hmm … zobaczmy. Pakiet najlepsze oprogramowanie CRM byłoby optymalnie funkcjonalne na wszystkich platformach i mają własną obsługę klienta wzbogacić ją i …. Cóż, rzućmy okiem na naszą własną listę czego naprawdę podoba w postaci pakietu oprogramowania CRM Jeśli pieniądze celem było i mogliśmy „to wszystko”, że tak powiem:

oA CRM dostawcą oprogramowania, które ma partnerstwa z innymi sprzedawcami o wsparcie w przypadku trzeba go integracji platform.

oExtensive szkolenia z certyfikowanych techników oprogramowania CRM, który poprowadzi swój lud przez proces konfigurowania, używania i szkolenie innych w systemie.

Artykuł napisany przez: