Ile kosztuje zainstalowanie izolacji?

9 prostych kroków do wdrożenia polityki obsługi klienta, który zmniejsza ryzyko

Wszyscy kochają dobrą obsługę. To sprawia, że ??czujemy się doceniane, gdy protekcjonalnie firmę, która spełnia nasze oczekiwania serwisowe.

Przedsiębiorcy rozumieją potrzebę zaspokojenia swoich klientów i podjąć wielkie kroki w celu zapewnienia pomocny, przyjazną obsługę.

Jednak nie tylko realizuje strukturyzowanych Praktyki Customer Service Smart Business, ma potencjał do zmniejszenia problemów związanych z zarządzaniem ryzykiem.

Poprzez umieszczenie 9 następujących kroków do działania, to jest możliwe, aby poprawić obsługę klienta i zmniejszenie kosztownych błędów i wypadków. praktyk obsługi klienta mogą być wplecione polityki i procedur, tak by dobra obsługa klienta jest osiągana, gdy po politykę firmy.

Krok 1. Zidentyfikuj obszary usług, które wymagają poprawy, a także potencjalne ryzyko. Wdrożenie polityki, która dotyczyć tych zagadnień. Zapytaj o wejściu zarządzania i personelu, aby stworzyć atmosferę pracy zespołowej.

Krok 2. Tworzenie polityki i procedury ręcznego, które można łatwo przeczytać i zrozumieć. Aby zachęcić interes pracownika, należy wyjaśnić, w jaki sposób procedury będą korzystne dla czytaj więcej na naszej stronie pracowników. Rozłóż instrukcje do każdego pracownika lub kierownika działu. Zapewnić wszystkim zarządzająca jest zobowiązana do edukacji swojego wydziału.

Krok 3. Przytrzymaj spotkania personelu w celu omówienia nowych zasad i oczekiwań obsługi klienta. Dokonaj spotkania pozytywne doświadczenia i wzmocnić korzyści z realizacji polityk. To może być tak proste, jak dając świadectwa uznania lub jako cenny jako podbicie (pomysł zwiększenia postrzeganej wartości świadectw uznania jest umożliwienie pracownikom kumulować i wymienić je na bony).

Krok 4. Tworzenie kultury, w której pracownicy i pracownicy wykazują takie same pomocne względem siebie jak robią klientów (uczą, że jesteśmy wszyscy klienci nawzajem).
Artykuł napisany przez: