Firmy zajmujace sie izolacja w budynkach

YMCA problemy budżetowe – Obudowa do całorocznego Pool

Basen był czas letni Hub for Everyone

Wszystko co mamy jest nasz basen powiedział kierownika w Tennessee YMCA. Podczas gorących dni i nocy Wolontariusze basen był żywcem z działalności. Było wiele matek z dziećmi, młodzieży gromadzących nawet seniorzy, którzy chcą ukoić jakieś bóle mięśni z terapią przy basenie. Niektóre rodziny nawet spotkał się w basenie po pracy pływać i bawić się razem jako rodzina.

Wszystkie nasze jajek w jednym koszyku

Wszyscy zachwycali się na basen w okresie letnim, ale kiedy chłodne jesienne wiatry będą wiać, a dni krótsze, YMCA stała prawie pusta. To był problem powiedział menedżer, gdy basen jest wyłączana, wszystko się zatrzymuje. Wszystkie inne programy cierpiał od przedszkola do wykonywania programów / terapii. Basen był fundamentem, w którym wszystkie inne programy came.They coś zrobić lub zamknąć wszystko.

Pomoc od zespołów Swim

Firmy zajmujace sie izolacja w budynkach

Dwa lokalne Licea pilnie potrzebne miejsce do praktykowania w czasie zimy. Kilka innych klubów prywatne pływać potrzebne obszary praktyki, jak również. Zespoły pływać szkół pomógł fundusz YMCA przy użyciu obudowy powietrza obsługiwane utrzymać basen otwarty przez cały rok. Teraz mieli miejsce do praktyki, jak również umożliwić YMCA pozostać otwarte.

Nieoczekiwany dochodowy

Korzyść zaskoczeniem było to, że dochód przylatują z nowego źródła, wówczas beton powierzchni pokładu stał natychmiastowe źródło dochodu dla YMCA. Nie było wiele miejsc, które mogłyby zająć się wielkim gromadzenie ludzi w okolicy. Natychmiast doszło do listy oczekujących, aby strony, przyjęć w obudowie. Dużym źródłem dochodów, które pomogły zrównoważyć koszty obudowy. Prywatne kluby kąpielowe, a także byli gotowi do dzierżawy basen dla swoich praktyk w okresie zimowym.

każdy Korzyści

Teraz basen i wszystkie programy wtórne są kwitnące. Senior programów, przedszkola, mają numery strongmembership. Zespoły szkolne i prywatny klub mieć miejsce do praktykowania. Y uzyskała dochody alkomaty sklep z programów nie tylko silniejsze, ale wydzierżawienie obiektu.

Teraz YMCA jest notjust basen, ale miejsce, aby zebrać dla całej społeczności. Rozważmy ten innowacyjny sposób, aby utrzymać budżet w tych trudnych ekonomicznie czasach. Itistime aby sprawdzić, czy pula seasonalswimming może pomóc swojej społeczności, jest otwarty przez cały rok.

Artykuł napisany przez: http://www.sklepykrzys.pl/category/Kawa-mielona