Firmy izolacyjne we Wroclawiu

POSŁUCHAJ: Zamknij usta i słuchać. NIE PRZESZKADZAĆ!! Niech mu lub jej wypuszczać parę, dostać się i, jak twierdzą psychologowie i mediatorzy – „. Vent” Czasami to wszystko, co naprawdę trzeba zrobić. Skargę mają nie może być prawdziwym problemem. To mogło być iskrą, która wywołała furię.

Wczuć: Postawcie się na ich miejscu. Poświęć trochę czasu, aby zrozumieć, jak się czują.projekty wentylacji warszawa Potem niech wiedzą, że rozumie swoich uczuć. Wczuć — nie współczuć. Jest różnica. Jeśli obejrzałeś człowiek gotów skoczyć z mostu Golden Gate można empatii czy współczuć. Jeśli współczuć, powiedz mu, jak przykro, że czujesz się na niego i spróbować porozmawiać go. Jeśli wczuć, czujesz, jak się czuje, więc albo skok z nim lub pchania go wyłączyć. Faktycznie, przez zrozumienie, jak klient czuje i pozwalając im znać, że rozumie ich punktu widzenia, odbudować relacje krytycznie do dobrej służby. To niekoniecznie oznacza, że ??zgadzasz się z nimi. Uważa jednak niech wiedzą, że dbasz i zrozumieć ich punkt widzenia.

ASK: Zapytaj ich, co chcieliby zrobić. Wielkie negocjatorzy zawsze wiedzieć, co druga osoba chce. Jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, aby zapytać. Zazwyczaj okazuje się, że chcą o wiele mniej niż myślałeś chcieli.

Uspokoić: Zapewnij je, że będzie robić to, co możliwe, aby rozwiązać ten problem. Czasami rozwiązania problemu jest poza kontrolą, ale można zrobić wiele dla relacji biznesowej, jeśli rzeczywiście starają się rozwiązać problem. Nie musisz zobowiązać się do dokonywania jakichkolwiek zmian, ale klient lub klient musi wiedzieć, że nie chcą, aby rozwiązać problem.

Nigdy nie zapomnij kontynuacja: Jeśli upuścić piłkę, to związek ten problem. Wybierz konkretną datę, dla rozdzielczości, lub gdy będą reagować. Następnie trzymać się go.

To trwa około 6 opony tychy razy więcej wysiłku i pieniędzy na zdobycie nowego klienta, niż to, aby zachować istniejącą.
Artykuł napisany przez: