Antykorozja dla elementow metalowych

Green Building Certification Debata

Od marca 2004 roku National Association of Home Builders pracuje w kierunku posiadania własnego NAHB Narodowego Programu GreekBuilding do certyfikacji. Różne grupy debatowali, dlaczego powinien NAHB opracować własny program, a nie tylko korzystać z dobrze znanego programu LEED USA Green Building Council. Dla niektórych program Leeds jest restrykcyjne i kosztowne. Jedną z największych czynników, które mają budowniczych sfrustrowanych jest fakt, że Leeds tylko pozwoli Forest Stewardship Council (FSC) lumber.This ogranicza zasoby dostępne w wielu dziedzinach, ponieważ nie wszystkie stocznie drewno przenosić lub są certyfikowane dostarczyć FSC.

Proces certyfikacji z FSC jest coraz droższe. Artykuł opublikowany 08 grudnia 2008, napisany przez Craig Web, w Prosales Magazine twierdzi Forest Stewardship Council (FSC), klucz certyfikacji drewna standardy w zielonym budownictwie, podwaja swoje opłaty administracyjne akredytacji dla łańcucha dostaw (CoC) certyfikacji, a także odwetu wobec organów, które sugerują przepisy innych standardowych ustawiaczy „certyfikujących są tak dobre jak FSC.

Jak to produktywne coraz więcej dostawców i Kraków sesje ciążowe budowniczych obejmującego całą koncepcję GreekBuilding. KNF nie chce, aby zobaczyć Inicjatywa Zrównoważonego Leśnictwa (SFI) tarcica się zawarte w programie Leeds. FSC nie lubi tej opcji SFI ponieważ widzi swoją normę jako lepsze od innych. Green Building Council planuje zdecydować czy SFI może być zawarte na wiosnę.

Antykorozja dla elementow metalowych

Pozwalając więcej możliwości i dostępności do budowniczych pomogłyby promować wykorzystanie certyfikowanych produktów tarcicy w codziennych projektach.

Dokonywanie produkty bardziej dostępne i mające zdrową konkurencję między dostawcami dostaje koszt certyfikowanego drewna bardziej zgodne. Obecnie wiele LUMBERS jardów pobierają wysoką premię za certyfikowanego drewna ze względu na dodatkowy koszt i kłopotów kontrolowania procesu certyfikacji. Ale przez podwojenie opłat administracyjnych akredytacja nie pomaga odpowiedzieć budowniczowie zwrócić na produkty bardziej ekonomiczne. Budowniczy musi utrzymać zysk iw wielu badań wielu właścicieli end home nie są skłonni zapłacić więcej niż 5% wzrost w certyfikowanym zielonym domu. Więc w jaki sposób można zapewnić budowniczy Green Home i nadal być w stanie uzyskać nabywców, jeśli dom ma wysoką premię?

Przemysł musi pozwolić więcej opcji, aby wyrównać ceny i dodano wsparcie.

Antykorozja dla elementow metalowych

Umożliwienie tylko jednego głównego podmiotu do certyfikacji i dyktować, co może być certyfikat Green Home ogranicza rosną z Green Building.

[Http://greenbuildingideas.info]

Steve Feller

Artykuł napisany przez: czy oc jest obowiązkowe