Korozja metalu - jak zwalczac?

Drewno Metal Versus Siding – funkcja i porównania świadczeń

Jeśli znajdziesz się w potrzebie nowej bocznicy, czy budujesz nowy dom, Można się zastanawiać, jaki rodzaj zewnętrznej bocznicy jest dla Ciebie najlepszy. Pod wieloma względami jest to naprawdę osobistych preferencji. Musisz wziąć pod uwagę koszty różnych opcji, a także jak wyglądają, a kwota alimentów, które są wymagane.nasza strona www Chociaż większość są w szerokiej gamie kolorów, niektóre rodzaje mają więcej opcji kolorów niż inne, a to może być problemem dla Ciebie, jeśli szukasz czegoś w danym kolorze.

Dla tych, którzy lubią sobie rustykalny wygląd i naturalne materiały, cedr wstrząsnąć może być dobrym rozwiązaniem. Jest to rodzaj profesjonalnie zainstalowany bocznicy, które może trwać przez dłuższy czas, ponieważ ten rodzaj drewna jest odporny na uszkodzenia owad, kurczą się, gnić i wypaczenia, w przeciwieństwie do wielu innych rodzajów drewna. Należy wybrać typ, który został traktowany tak, że nie robi się wysuszona i łatwopalne, choć.

Korozja metalu - jak zwalczac?

Jeśli chcesz naturalną zewnętrzną materiału siding, ale wolałby inny wygląd, inne rodzaje drewna może działać dobrze dla ciebie tak długo, jak jesteś gotów zrobić trochę więcej konserwacji. Malowanie jest coraz częściej wymagane w tej opcji. Można dostać deskę i style Batten lub style poziomy, a nawet styl dziennika Rodzaj kabiny. Skoro go pomalować samemu, można mieć praktycznie dowolny kolor można myśleć.

Choć wiele osób uważa bocznicy stali się bardziej wybór przemysłową, to jest również wykorzystywane w sprzedamkosztyvat domach mieszkalnych. Opcja stalowe bezspoinowe wygląda świetnie, ale to wymaga profesjonalnej instalacji. Nowe wersje mają specjalne powłoki PCV, dzięki czemu nie będzie musiał martwić się o odmalowanie swoją bocznicę; to wystarczy spłukuje się od czasu do czasu. Powłoki te mogą naśladować wygląd drewna, a także, jeśli chcesz.

Korozja metalu - jak zwalczac?

Na lżejsze opcji metalu, można rozważyć bocznicy aluminium. Ten materiał jest lżejszy i mniej prawdopodobne, aby stać się skorodowanych niż stal, a jednocześnie silniejsze niż winyl. Jeśli mieszkasz w okolicy z dużą ilością gradu można dostać kilka wgnieceń, które będą musiały być ustalone, jednak i ostrożność należy zachować podczas instalowania go, aby zapobiec uszkodzeniu dzieje podczas instalacji.

Pat Michael pisze o domu poprawy i wewnętrznych zagadnień projektowych. Dowiedz się więcej o zewnętrznej bocznicy domu na remont domu Concepts.

Artykuł napisany przez: